Kolejne tęgie lanie. KS Żory za słaby na okręgówkę

2014-11-03, Autor: mkor, źródło: KS Żory
W 14. kolejce ligi okręgowej KS Żory uległ Ogrodnikowi Cielmice 0:4. Dla żorskiej drużyny była to ósma porażka z rzędu.

Ostatnia w tabeli żorska ekipa pojechała na boisko trzeciego od końca stawki Ogrodnika Cielmice. Wydawało się, że nasz zespół nawiąże tam wyrównaną walkę. Nic z tego.

Wynik do przerwy - 1:0 dla gospodarzy - pozwalał mieć jeszcze nadzieję na chociażby jeden punkt. Z każdą kolejną minutą te nadzieje malały. Ostatecznie żorzanie ulegli aż 4:0.

To czwarty mecz, w którym KS nie strzela gola, a ósmy przegrany. Na zwycięstwo drużyna czeka już prawie dwa miesiące. Żorzanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli i po 14 meczach mają na koncie... 3 punkty. Do przedostatniej Sparty Katowice tracą 7 oczek.

Ogrodnik Cielmice - KS Żory 4:0 (1:0)
Skład KS Żory: Byczek, Mianowany D, Buchalik , Gajo, Kajzerek, Kontny ('50 Gabrowski), Tide, Mianowany W, Rybak, Panicz, Łoza

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1