KS Kleszczów: 8 bramek padło w pierwszym meczu rundy wiosennej

W miniony weekend piłkarskie zmagania rozpoczęły drużyny klasy C Rybnik. Zespół KS Kleszczów uległ w wyjazdowym spotkaniu drużynie KS Szczerbice.

Mecz Kleszczowa ze Szczerbicami odbył się 26 marca na boisku w Szczerbicach.

Pierwsza połowa układała się po myśli gości. Po pierwszych 45 minutach był jednak remis 2:2. W drugiej połowie gospodarze poszli za ciosem i zdobyli kolejne bramki. Po zaciętej walce spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla KS-u Szczerbice.

KS Szczerbice - KS Kleszczów 5:3 (2:2)

Bramki dla Kleszczowa strzelili: Adrian Jankowiak (x2), Wojciech Jankowiak.

Podczas meczu w składzie gości wystąpili nowi zawodnicy: Jacek Marcisz, Rafał Wiktor, Szymon Hajduk i Dawid Wiencek.

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek klasy C Rybnik zespół z Żor rozegra 2 kwietnia na własnym boisku z LKS-em Ruch Stanowice. Początek o godz. 16.00.