KS Żory: cenne zwycięstwo w Raciborzu

2011-06-12, Autor: Redakcja
W 31. kolejce IV ligi piłkarze KS Żory pokonali w Raciborzu Unię 2:1.

W przedostatniej kolejce sezonu piłkarze z Żor zrobili spory krok w kierunku utrzymania się w IV ligi. Na boisku w Raciborzu pokonali Unię 2:1. Prowadzenie żorzanom w 59. minucie dał Robert Grzesik. Gospodarze wyrównali w 78. minucie po strzale Marcina Pawliszyna. W końcówce spotkania trzy punktu gościom zapewnił Przemysław Dulewicz.

Przed nami ostatnia kolejka IV ligi, w której KS Żory zmierzy się u siebie ze zdegradowanym już do ligi okręgowej Carbo Gliwice. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 18 czerwca o godzinie 17:00.

KP Unia Racibórz - KS Żory 1:2 (0:0)
0:1 - Grzesik (59), 1:1 - Pawlisz (78), 1:2 - Dulewicz (84)