KS Żory przegrywa w Marklowicach. Kolejny mecz bez strzelonej bramki

2012-04-10, Autor: gs, źródło: mat. pras.

12 porażkę w sezonie zanotował KS Żory, który przegrał w Marklowicach z Polonią 0:2. Żorzanie w rundzie wiosennej nie potrafią póki co pokonać bramkarza rywali.

W rywalizacji Polonii Marklowice z KS-em Żory już po kwadransie gry prowadzili gospodarze. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego świetnym strzałem popisał się niepilnowany Piotr Kobeszko. Druga bramka dla Polonii, już w drugiej połowie, również padła po stałym fragmencie gry - w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Paweł Miczek, który z bliska wpakował piłkę do siarki.

Piłkarze z Żor również mieli swoje szanse. Najlepszej z nich 5 minut przed końcem meczu nie wykorzystał będący sam na sam z bramkarzem Robert Grzesik. Wcześniej w poprzeczkę trafił Michał Adamczyk. W kolejnym meczu jednak zabrakło skuteczności i trochę szczęścia. Nie strzelając bramek drużynie z Żor ciężko będzie opuścić ostatnie miejsce ligowej tabeli.

Polonia Marklowice - KS Żory 2:0 (1:0)