KS Żory przegrywa z Nadwiślanem

Wciąż bez zwycięstwa na własnym boisku pozostają piłkarze KS-u Żory. W meczu 13. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi żorzanie przegrali z Nadwiślanem Góra 2:3.

Żorzanie świetnie rozpoczęli spotkanie. Po 3 minutach gry było już 2:0 i zanosiło się na niespodziankę i pierwszą wygraną na własnym boisku KS-u Żory. Bramki strzelili Robert GrzesikTomasz Zmuda. Z czasem jednak do głosu zaczęli dochodzić goście. Dało to efekt w 40. minucie, gdy Adam Mateja stzelił bramkę kontaktową. Po przerwie Nadwiślan już całkowicie zdominował grę czego efektem było, najpierw wyrównanie, a później strzelenie bramki na 3:2.

KS Żory - Nadwiślan Góra 2:3 (2:1)

1:0 Grzesik '1