KS Żory przegrywa z przedostatnią drużyną w tabeli!

Do Jankowic KS Żory jechał jako niezaprzeczalny faworyt. Wydawało się, że drużyna, która od 10 meczów ponosi same porażki nie jest w stanie zagrozić żorzanom. Okazało się jednak być inaczej.

Wiosną piłkarze KS-u Żory ciułają punkty, ale przychodzi im to z dużą trudnością. Dość powiedzieć, że nie wygrali jeszcze meczu na wyjeździe.

I to właśnie Zuch Orzepowice prowadzi w tabeli, mimo że przed zimową przerwą oglądał plecy żorzan. W ostatniej kolejce piłkarze KS-u Żory doznali kompromitującej porażki, przegrywając 1:2 z Orłem Jankowice.

Kompromitującej, bo zespół z Jankowic od 10 ligowych meczów nieustannie przegrywa. Strzelił w tym czasie 7 goli, tracąc ich aż 34. W żadnym z tych meczów Orzeł nie strzelił więcej niż jednego gola. Do Jankowic musiała dopiero zawitać drużyna KS-u Żory by te fatalne statystyki mogły zostać przerwane.

Po 22 meczach KS Żory traci do lidera 2 punkt. Do końca sezonu pozostało 8 kolejek.
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 1