KS Żory : punkty wyjechały do Bielska

2011-04-18, Autor: Redakcja
Sympatycy żorskiego, czwartoligowego klubu piłkarskiego znów musieli przełknąć gorycz porażki swojego zespołu. Tym razem KS Żory przegrało z TS Podbeskidzie II Bielsko Biała 1:2

Pierwsza bramka padła jednak ze strony naszych. Celnym strzałem w światło bramki w 40 minucie gry popisał się Damian Dziadek. Żorscy piłkarze na przerwę schodzili więc w nie najgorszych humorach.

W drugiej połowie przewagę udało się utrzymać do 68 minuty gry. Wyrównującego gola zdobył dla Bielska Krzysztof Zaremba. Od tej chwili mecz rozpoczął się na nowo. Aż do 83 minuty drużyny sprawiedliwie dzieliły się punktami. Wtedy to jednak do głosu doszedł strzelec pierwszej bramki dla Podbeskidzia. Krzysztof Zaremba na 7 minut przed końcowym gwizdkiem rozstrzygnął losy spotkania, umieszczając futbolówkę w bramce żorskiej drużyny.

Podbeskidzie wywalczyło więc w Żorach pierwsze trzy punkty w rundzie wiosennej, a nasi piłkarze zanotowali kolejną z rzędu porażkę. W sobotę do Żor przejedzie wicelider tabeli Rekord Bielsko Biała. Mając na uwadze wynik z Naprzodem (5:0), mecz z kolejną bielską drużyną do łatwych należeć nie będzie.

Te spotkanie odbędzie się w sobotę 23 kwietnia o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Wolności.