KS Żory remisuje w Rydułtowach

W meczu 8. kolejki II grupy śląskiej IV ligi KS Żory zremisował na wyjeździe z Naprzodem Rydułtowy 1:1. Bramkę na wagę remisu strzelił w 65. minucie Arkadiusz Grzyb.

Spotkanie obfitowało w wiele niewykorzystanych sytuacji z obu stron. W pierwszej połowie dla KS-u Żory sytuacji nie wykorzystali m.in Robert Grzesik, który w 10. minucie w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza, czy Tomasz Pudełko, który dwukrotnie trafił w poprzeczkę w pierwszej części spotkania. Żorzanie od 26. minuty musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Michała Mierzwy.

W 58. minucie prowadzenie gospodarzom dał Tomasz Lemiesz. Siedem minut później padła bramka wyrównujaca. Zdobył ją głową Arkadiusz Grzyb po dobrym dośrodkowaniu Tomasza Żmudy. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie, mimo kilku doskonałych szans gospodarzy, którzy nie potrafili trafić nawet do pustej bramki.

Naprzód Rydułtowy - KS Żory 1:1
1:0 Tomasz Lemiesz '58
1:1 Arkadiusz Grzyb '65

Naprzód: L.Zając, K.Seemann, Ł.Podstawka, T.Wolski (52' P.Knura), P.Bielica, A.Miły (77' P.Organista), D.Bober (85' P.Margeciok), M.Adaszek, M.Kasprzak, (52' S.Margeciok), T.Lemiesz, M.Kołodziejczyk

KS Żory: A.Kuterek, K.Hudziec (74' J.Kloza), T.Juraszek, M.Łyżwa, M.Mierzwa, T.Zmuda, P.Wowra, R.Kowalski, S.Treliński (70' P.Tomecki), R.Grzesik (61' A.Grzyb), T.Pudełko (61' M.Adamczyk)

żółte kartki: P.Bielica, K.Seemann - R.Kowalski, T.Pudełko, M.Łyżwa, A.Kuterek

czerwona kartka: M.Mierzwa

sędzia: M. Wachowicz