KS Żory remisuje z AKS-em Mikołów

W meczu 9. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi KS Żory zremisował na własnym boisku z AKS-em Mikołów 2:2.

Piłkarze KS-u Żory wypuścili z rąk doskonałą okazję na odniesienie pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Żorzanie prowadzili do 86 minuty z dużo wyżej notowanym rywalem z Mikołowa 2:0 - bramki strzelili Tomasz Pudełko i Radosław Kowalski. W 86. minucie Piotr Piszczek strzelili kontaktową bramkę dla gości. Ten zawodnik w 90. minucie doprowadził do remisu 2:2.

KS Żory - AKS Mikołów 2:2 (1:0)
1:0 T. Pudełko '42
2:0 R. Kowalski '50
2:1 P. Piszczek '86
2:2 P. Piszczek '90

KS Żory: A. Kuterek, K. Hudziec (65' S. Zarzyna), T. Juraszek, M. Łyżwa, D. Kowalewski, P. Wowra, T. Zmuda (78' A. Grzyb), R. Kowalski, K .Kloza (74' M. Adamczyk), T. Pudełko (70' P. Tomecki)

AKS Mikołów: Marszałek - Przybylski, Grzywa, Welcz, Warzecha, Czarnecki, Brysz, Prus, Małysa, Pułka, Piszczek oraz Łoboda, Koćwin, Waniek

żółta karta: M. Łyżwa