KS Żory: stracili dwa gole w końcówce

2011-05-23, Autor: Redakcja
W 27. kolejce IV ligi (grupa II śląska) KS Żory przegrał na własnym boisku z GTS-em Bojszowy 1:3.

W miniony weekend KS Żory zmierzył się z dziewiątym zespołem IV ligi, GTS-em Bojszowy. Lepiej mecz rozpoczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie po bramce Roberta Grzesika. Kilka chwil później wyrównał Sławomir Buturla. Do przerwy wynik się nie zmienił.

Po zmianie stron więcej szczęścia dopisało piłkarzom GTS-u, którzy w końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Trafienia Mateusza Wróbla z 87 i 88 minuty dały im zwycięstwo 3:1 i kolejne trzy punkty w ligowej tabeli.

KS Żory nadal zajmuje przedostatnie miejsce. Do czternastej w tabeli Zapory Porąbka traci trzy punkty.

Kolejny mecz o punkty na wagę pozostania w IV lidze żorzanie rozegrają na własnym boisku w sobotę 28 maja o godzinie 17:00. Ich przeciwnikiem będzie Grunwald Ruda Śląska.