KS Żory wygrywa w Tychach

2012-08-19, Autor: gs
Po porażce z MKS-em Lędziny i remisie z Czarnymi Piasek piłkarze KS-u Żory odnieśli pierwszej zwycięstwo w tym sezonie. W 3. kolejce I grupy katowickiej ligi okręgowej żorzanie pokonali na wyjeździe drugi zespół GKS-u Tychy 3:0.

Mecz w Tychach podopieczni Mariusza Adaszka na swoją korzyść rozstrzygnęli w dwóch ostatnich kwadransach gry. Po wyrównanej, zakończonej bezbramkowym remisem, pierwszej połowie, KS Żory po przerwie zagrał dużo lepiej. Wynik spotkania otworzył w 65. minucie Dariusz Samek, drugą bramkę strzelił 10 minut później Michał Adamczyk, a wynik spotkania na 3:0 ustalił Norman Winiarski.

Za tydzień KS Żory zmierzy się na własnym boisku w derbowym pojedynku z Krupińskim Suszec. Począek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.

GKS II Tychy - KS Żory 0:3 (0:0)
0:1 - Samek (65.)
0:2 - Adamczyk (75.)
0:3 - Winiarski (83.)

0:1 - Samek '65
0:2 - Adamczyk '75
0:3 - Winiarski '83.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0