KS Żory wypuściło zwycięstwo z rąk

2015-06-15, Autor: mkor, źródło: KS Żory
Przedostatnia kolejka ligi okręgowej za nami. KS Żory po emocjonującym starciu na własnym boisku z LKS Ogrodnik Cielmice przegrało 3:4.

Drużyna Lecha Kwiatkowskiego od początku spotkania przejęła inicjatywę i wszystko układało się po jej myśli. Najpierw Wojciech Gancarczyk trafił do siatki, a kilka minut później to samo uczynił Tomasz Steleblak. Rywal długo nie potrafił znaleźć drogi do bramki Grzegorza Tide, ale w końcu gola kontaktowego zdobył Żołneczko. Ten gol wlał nadzieję w zespół gości, który poszedł za ciosem i tuż przed końcem pierwszej połowy strzelił bramkę na 2:2, autorstwa Żytki.

Ogrodnik nie zwolnił tempa w drugiej połowie i wyszedł na prowadzenie za sprawą Klimasa. Kolejny cios zdał już Fijoł w 78. minucie. Wydawało się, że wszystko jest już przesądzone, gdy w 82. minucie Cezary Łapiński pokonał bramkarza gości. Po emocjonującej końcówce ze starcia zwycięsko wyszła drużyna Ogrodnika, która jednocześnie znacząco poprawiła swoją sytuację w tabeli.

KS Żory: Grzegorz Tide, Karol Dyląg (46’ Paweł Rybica), Marcin Pawłowski, Bartosz Szymczak, Kamil Hein, Denis Szczypek (46’ Krzysztof Jakubowski 61’ Grzegorz Dworok), Bartosz Kurpiński, Daniel Gajek, Tomasz Pudełko (78’ Cezary Łapiński), Wojciech Gancarczyk.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1