MKS Żory przegrywa w V kolejce A-klasy

2015-09-08, Autor: mkor, źródło: mat.pras.
Zryw Bzie pokonał MKS Żory w 5. kolejce A-klasy. Na nic zdała się świetna druga połowa w wykonaniu żorzan, w której nasi zawodnicy strzelili aż trzy bramki.

Po pierwszej połowie Zryw prowadził u siebie 1:0. Gola gospodarze strzelili z rzutu karnego. W drugiej połowie do ataku ruszyli jednak piłkarze MKS-u.

Szybko strzelone dwie bramki na początku drugiej połowy sprawiły, że MKS był blisko zwycięstwa. To był jednak początek kanonady strzeleckiej w tym meczu. Gospodarze wyrównali w 70. minucie i było 2:2. Potem, w przeciągu kolejnych 10-ciu minut Zryw strzelił jeszcze dwie kolejne bramki. MKS strzelił jeszcze trzecią bramkę, ale nie więcej żorzan stać już nie było.

Po 5. kolejkach MKS Żory zajmuje 13. miejsce w tabeli A-klasy.

Zryw Bzie - MKS Żory 4-3 (1-0)

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0