Młodzicy UKS SALMO z sukcesami

2017-06-22, Autor: gs, źródło: UKS SALMO Żory

Dobry występ żorskich pływaków. Zawodnicy UKS SALMO wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji zespołowej w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 13-letnich w Bochni.

W dniach 17-18 czerwca zawodnicy UKS SALMO Żory rocznika 2004 wzięli udział w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 13-letnich w Bochni w składzie : Jakub Śliwka, Nadia Lala, Julia Olma, Weronika Fira, Patrycja Lala, Zuza Grzymała, Julia Kostrzewska, Nadia Motyka, Julia Jojko, Maja Zacharska, Jakub Oleksy, Jakub Hajduk, Daniel Stępiński, Davide Rzeszowski, Błażej Smyczek. Najlepsi zostali uhonorowani dyplomami za miejsca 1-8.

- 8 miejsce na dystansie 200m stylem klasycznym

Sztafety 4x50m stylem zmiennym oraz 4x50m stylem dowolnym w składzie: Weronika Fira , Julia Olma, Nadia Lala, Jakub Śliwka zdobyły 6 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej zawodnicy UKS SALMO Żory po wszystkich konkurencjach zdobyli puchar za III miejsce.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0