MTS przywozi punkty z Jarosławia

2017-10-22, Autor: gs, źródło: MTS Żory

Żorskie szczypiornistki zanotowały drugie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi. Tym razem podopieczne Bartłomieja Dudy na wyjeździe pokonały SPR JKS Jarosław 29:19.

Od początku spotkania z SPR-em MTS kontrolował grę i w 6 minucie było już 4:0 dla Żor! Pod koniec pierwszej połowy nasze szczypiornistki nieco się rozkojarzyły przez co rywalki zmniejszyły różnicę w wyniku do jedynie dwóch bramek. Jednak wraz z upływem czasu żorzanki konsekwentnie rzucały kolejne bramki, które doprowadziły do pewnego zwycięstwa!

Jak do tej pory w rozgrywkach I ligi żorska ekipa ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki.

Już w poniedziałek (23.10) w ramach eliminacji Pucharu Polski MTS na własnej hali podejmie UKS Olimpijczyk Żywiec. Początek spotkania o godzinie 18.30.

SPR JKS Jarosław – MTS Żory 19:29

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0