MTS Żory kolejny raz wygrywa. Pewne zwycięstwo w Pietrowicach Wielkich

2022-11-02, Autor: KB

Szczypiornistki MTS-u Żory po raz kolejny udowodniło swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie. Zawodniczki z Żor pokonał na wyjeździe Start Pietrowice Wielkie 34:21 i na ten moment z kompletem punktów zajmują drugie miejsce w tabeli.

Komplet punktów i drugie miejsce? Tak, a to wszystko z uwagi na fakt, że co kolejkę jeden z zespołów I Ligi Piłki Ręcznej Kobiet pauzuje. Zespół MTS-u Żory pauzę już odbył, w czwartej kolejce. To właśnie dlatego w lidze ustępują miejsca zespołowi z Kalisza.

Kolejne zwycięstwo dołożyły zawodniczki z Żor w weekend. Na wyjeździe pokonały Start Pietrowice Wielkie. Pierwsza połowa tego starcia była bardzo wyrównana i do przerwy żorzanki prowadziły tylko dwoma bramkami. Po przerwie jednak gra się uspokoiła i zespół MTS-u pewnie wygrał to spotkanie 34:21

Na ten moment komplet punktów mają tylko dwie drużyny, MTS Żory 15 po 5 meczach i AWS Szczypiorno Kalisz 18 po 6 meczach.

W 7. kolejce zawodniczki MTS-u Żory zagrają u siebie, z Victorią Świebodzice. Ten mecz w czwartek (10 listopada).

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0