Wiadomości
Nie zauważył jadących za nim policjantów. Miał ponad dwa promile
Policjanci zauważyli podejrzanie jadący samochód na al. Armii Krajowej. Mundurowi próbowali zatrzymać kierującego, jednak nie reagował on na sygnały świetlne i dźwiękowe. Policjantów zauważył dopiero, gdy zaparkował. Był pijany.
W poniedziałek około godziny 21:30 na Alei Armii Krajowej w rejonie sklepu z artykułami dziecięcymi kryminalni zauważyli forda, którego kierujący miał problem z utrzymaniem swojego pasa ruchu i poruszał się środkiem jezdni. Kierujący mimo sygnałów ze strony policji nie zatrzymał się.
Niezwłocznie podjęli decyzję o zatrzymaniu pojazdu. Pomimo użycia sygnałów świetlnych i dźwiękowych radiowozu kierujący nie reagował na nie i przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle - mówi asp. Marcin Leśniak, oficer prasowy KMP w Żorach.
Zobacz także
Mężczyzna zatrzymał się dopiero, gdy parkował. Okazało się, że był pijany.
Dopiero kiedy zaparkował forda na parkingu przy jednym z bloków na osiedlu Pawlikowskiego, uświadomił sobie powagę sytuacji. Kierującym okazał się 54-letni żorzanin, od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie na jego zawartość wykazało, iż miał go ponad 2 promile - dodaje oficer prasowy.
Sprawą mężczyzny zamie się sąd. Grożą mu 2 lata pozbawienia wolności.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Miasto informuje o prywatnych parkingach. Co z parkowaniem przy Bankowej? "Polowanie na klientów"
5499 -
Radość i uśmiech na twarzy - to dzięki wam! Mieszkańcy DPS-u otrzymali mikołajkowe prezenty!
4195 -
Bili i poniżali kobiety. Śląscy patostreamerzy w rękach policji. Jeden z nich pochodzi z Żor (wideo)
3550 -
Zaufał "pracownikowi banku". Stracił blisko 100 tys. złotych!
2459 -
Świecił latarką w okna. Był poszukiwany, trafił za kratki
2246
Najwyżej oceniane
-
Co by było, gdyby? Nauczyciel historii o zadziwiających, alternatywnych dziejach Żor
+62 / -4 -
Świecił latarką w okna. Był poszukiwany, trafił za kratki
+11 / -2 -
Patostreamer z Żor usłyszy zarzuty. Sprawą zajęła się prokuratura
+8 / -0 -
Akcja "Trzeźwość": trzy osoby straciły prawko
+7 / -1 -
W Wigilię bez zakupów. Rząd wprowadza zmiany
+10 / -4
Najczęściej komentowane
-
Miasto informuje o prywatnych parkingach. Co z parkowaniem przy Bankowej? "Polowanie na klientów"
2 -
Zaufał "pracownikowi banku". Stracił blisko 100 tys. złotych!
1 -
Patostreamerzy Kawiaq i Tucznik w areszcie! Grozi im do 8 lat więzienia [WIDEO]
1 -
IMGW: zabieli się krajobraz. Intensywne opady śniegu w regionie
1 -
Byłemu posłowi grozi 8 lat więzienia. „Czuję wściekłość, bezsilność, smutek” - mówi Ewa Gawęda
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert