Nieudana inauguracja KS Żory

2014-08-11, Autor: mkor, źródło: KS Żory
Bez punktu wrócili z Katowic piłkarze KS Żory. Nasza drużyna poległa w starciu z UKS MK Górnik Katowice 0:1. Był to pierwszy mecz żorzan w tym sezonie ligi okręgowej.

Nasz zespół gola stracił w 18. minucie po strzale z rzutu wolnego. Można było tego uniknąć, gdyby zawodnicy w murze byli bardziej skoncentrowani.

Potem żorzanie musieli odrabiać straty i mieli ku temu swoje szanse. W 51. minucie Gruszczyński znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał go pokonać. Piłkarzom KS-u było niezwykle trudno przedostać się przez skomasowaną obronę gospodarzy i do końca meczu rezultat nie uległ już zmianie.

KS MK GÓRNIK KATOWICE - KS ŻORY 1:0 (1:0)

SKŁAD KS ŻORY: Mianowany D, Szymczak, Steleblak B, Dyląg, Pawłowski (70' Legierski), Kontny, Kajzerek, Steleblak T, Banaś, Gruszczyński, Rybak

REZERWOWI: Legierski, Mianowany W, Gabrowski

ŻÓŁTE KARTKI: Rybak , Steleblak T.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 2