Pewna wygrana w Niewiadomiu. Polonia Niewiadom 0:3 LKS Baranowice-Żory

2022-09-05, Autor: KB

LKS Baranowice-Żory po dobrym spotkaniu na wyjeździe pokonało Polonię Niewiadom 3:0. Tym samym zespół z Żor obok Ruchu Stanowice i Płomienia Ochojec niepokonaną drużyną w tym sezonie i zajmuje 3. miejsce w tabeli A-klasy.

W sobotnie popołudnie zespół LKS-u Baranowice-Żory na wyjeździe zmierzył się z Polonią Niewiadom. Mecz rozgrywany w Rybniku przy ul. Sportowej zakończył się zwycięstwem gości 3:0.

Od początku to zespół z Żor był stroną dominującą. Po bramce Damian Koleczko do przerwy goście prowadzili 1:0. Dwie bramki, Adamczyka i Ponda z drugiej połowy ustaliły wynik spotkania. LKS Baranowice-Żory pokonał Polonię Niewiadom 3:0.

Z kompletem punktów żorska drużyna zajmuje 3. miejsce w tabeli. Za tydzień rywalem LKS-u będzie zespół MKS-u 32 Radziejów. Spotkanie zostanie rozegrane w Żorach.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 1