Pewne zwycięstwo KS Żory nad Piastem

2015-05-28, Autor: mkor, źródło: KS Żory

KS Żory wygrało kolejny, drugi z rzędu mecz. Tym razem przeciwnikiem był KS Piast Bieruń Nowy, który został pokonany 1:0 przez podopiecznych Lecha Kwiatkowskiego.

Choć w rundzie jesiennej to goście okazali się być lepsi, tego dnia grali wyraźnie gorzej od żorzan, którzy byli podbudowani ostatnim zwycięstwem. W pierwszej połowie przewaga gospodarzy była widoczna gołym okiem i przekonaliśmy się o tym w 24. minucie spotkania, kiedy to do bramki rywala trafił Tomasz Pudełko. Mimo kilku okazji bramkowych, wynik nie został podwyższony i do szatni gospodarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Bieruń obudził się dopiero w drugiej połowie, ale nie wystarczyło to do pokonania Grzegorza Tide. KS Żory bez większych problemów utrzymał korzystny wynik do końca spotkania i ostatecznie mógł cieszyć się ze zwycięstwa na własnym terenie.

KS ŻORY - KS PIAST BIERUŃ NOWY 1:0 (1:0)

KS Żory: Goździkowski (32' Tide), Pawłowski, Dyląg, Witak, Banaś, Hein, Kurpiński, Gruszczyński, Szczypek (28' Simlat - 62' Rybica), Gajek (85' Łapiński), Pudełko.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0