Pewne zwycięstwo w Krapkowicach. MTS Żory pokonuje Otmęt (28:18)

2022-10-10, Autor: KB

Zawodniczki MTS-u Żory po dwóch wygranych w pierwszych kolejkach wyruszły do Krapkowic na kolejny mecz I ligi kobiet. Mecz od początku układał się po myśli przyjezdnych. Do przerwy żorzanki prowadziły 16:7, a ostatecznie pokonały rywalki 28:18.

Trzy mecze sezonu 2022/23 w I Lidze piłkarek ręcznych za nami. Po zwycięstwach z Sośnicą Gliwice i Cracovią przyszedł czas na starcie z Otmętem Krapkowice.

Mecz rozgrywany był w sobotę (8 października). Od początku spotkanie układało się po myśli zawodniczek z Żor. Do przerwy schodziły one z przewagę 16:7. Ostatecznie mecz zakończył się "gładkim" zwycięstwem żorzanek 28:18.

Przed szczypiornistkami MTS-u Żory kilkunastodniowa przerwa. Następny mecz rozegrany zostanie 22 października w żorskiej hali, a rywalem MTS-u będzie WKS Śląsk Wrocław.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0