Wiadomości
Pijany kierowca w strefie zamieszkania. Miał 2.5 promila
W środę na ulicy Jarzębinowej mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu osobowego. Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że jest on kompletnie pijany. Kierującego czeka surowa kara.
W minioną środę około godziny 17:30 na ulicy Jarzębinowej policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Honda Civic. Jest to obszar objęty strefą zamieszkania, na terenie której dzieci bawią się korzystając z całej szerokości drogi, a prędkość ograniczona do 20 km/h.
Już od pierwszej chwili wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu. Badanie wykazało, że 42-letni żorzanin ma ponad 2.5 promila w wydychanym powietrzu - mówi Marcin Leśniak - rzecznik prasowy żorskiej policji.
Zobacz także
Za tę skrajną nieodpowiedzialność mężczyznę czeka sąd i sroga kara.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Nowe dekrety dla wikariuszy. Będą zmiany w parafii
5570 -
Narkotykowy interes w Żorach zlikwidowany. Właściciel zatrzymany
5007 -
Pomyliła gaz z hamulcem. Samochód wylądował w rowie
4553 -
Jest prawomocny wyrok. Miejska spółka przegrała w sądzie
3489 -
Zmiana organizacji ruchu na ul. Klimka. Ruszają prace
3345
Najwyżej oceniane
-
Jest prawomocny wyrok. Miejska spółka przegrała w sądzie
+33 / -2 -
Są dane GUS-u. W Żorach przybywa mieszkańców
+32 / -6 -
Niezwykły ogród w Żorach. Stworzyli go mieszkańcy
+34 / -11 -
Kierowcy zapowiadają protesty na stacjach paliw. Również w Żorach
+28 / -7 -
Sprzedawali podrabianą odzież. Policja przejęła towar
+22 / -2
Najczęściej komentowane
-
Zmiana organizacji ruchu na ul. Klimka. Ruszają prace
3 -
Jest prawomocny wyrok. Miejska spółka przegrała w sądzie
2 -
Upalny początek wakacji. Synoptycy wydali alert II stopnia
0 -
Wakacyjna promocja na paliwo nie dla wszystkich. Obajtek: Taniej o 30 groszy tylko dla klientów Orlen
0 -
Jacek Jaworek nadal nieuchwytny. Tak może wyglądać zabójca (zdjęcia)
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert