Pływak z Żor z kolejnym złotym medalem na mistrzostwach!

2019-06-25, Autor: maj

Kolejny sukces młodego pływaka z Żor. Po ogromnych sukcesach na Mistrzostwach Śląska, Kacper Milbrant po raz kolejny stanął na najwyższym podium!

Tym razem pływak, który reprezentuje klub AZS AWF Katowice, zdobył tytuł Mistrza Małopolski w konkurencji 200m stylem dowolnym!

Zawody odbyły się w Oświęcimiu w dniach 21-22.06.2019r. Był to ostatni sprawdzian przed lipcowymi Mistrzostwami Polski.

Przypomnijmy, że Kacper Milbrant dopiero co przywiózł 5 medali z Mistrzostw Śląska. Dzięki wygranej na dystansie 200 metrów stylem dowolnym żorzanin został nowym Mistrzem Śląska w kategorii 16-18 lat!

Przeczytaj więcej: Żorzanin zdobył 5 medali i został Mistrzem Śląska!

Oceń publikację: + 1 + 15 - 1 - 0