Wiadomości
Poważny wypadek na drodze Racibórz-Pszczyna. Kierowca był reanimowany
Uwaga kierowcy! Czytelnicy dają nam znać, że na drodze Racibórz-Pszczyna doszło do poważnego wypadku z udziałem ciężarówki. Pojazd leży na boku. Na miejsce udały się już wszystkie służby. Mamy najnowsze informacje od policji.
AKTUALIZACJA (godz. 16:55): komunikat opublikował asp. Wojciech Kasperzec, oficer prasowy PSP Rybnik.
Dziś o godz. 14:40 otrzymalismy zgłoszenie o wypadku ciągnika siodłowego z naczepą typu wanna na drodze Pszczyna - Racibórz w kierunku Rybnika pod wiaduktem ulicy Boguszowickiej. Samochód jechał bez ładunku. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 52-letni kierowca (policja podaje, że 53 lata - red.) pojazdu ciężarowego. Strażacy po skutecznej reanimacji przekazali mężczyznę zespołowi ZRM, który przewiózł go do szpitala. Na tą chwilę droga jest całkowicie zablokowana.
Zobacz także
AKTUALIZACJA (godz. 16:45): Bogusława Kobeszko przekazuje nam informacje o samym kierowcy. Wiadomo, że ma 53-lata i pochodzi z Rydułtów.
Służby prowadziły na miejscu reanimację mężczyzny. Udało mu się przywrócić funkcje życiowe – mówi nam policjantka.
Mundurowi na razie nie wskazują, jak wyglądały okoliczności zdarzenia – są one w trakcie ustalania.
W dalszym ciągu trwają utrudnienia w ruchu od Żor do węzła Gotartowickiego.
AKTUALIZACJA (godz. 16:30): KMP w Rybniku przekazuje nam, że kierowca został przewieziony do szpitala. Czekamy na szczegóły dotyczące zdarzenia.
AKTUALIZACJA (godz. 15:34): jak przekazuje nam asp. sztab. Bogusława Kobeszko, droga R-P jest zablokowana od Żor aż do węzła w Gotartowicach.
Do zdarzenia doszło przed godziną 15:00.
Ciężarówka blokuje ruch za zjazdem na Boguszowice jadąc od Żor, wygląda to poważnie – pisze jeden z Czytelników.
Drugi dodaje, że prawdopodobnie naczepa pojazdu nie zmieściła się pod wiaduktem. Po uderzeniu w wiadukt przeważyło kabinę kierowcy.
Wiemy, że na miejsce udały się wszystkie służby. Od rzeczniczki prasowej KMP Rybnik usłyszeliśmy, że do zdarzenia doszło o 14:40. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że TIR wypadł z drogi, a kierowca jest zakleszczony w pojeździe. Czekamy na kolejne informacje.
Liczcie się z utrudnieniami w ruchu!
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Znany youtuber, Książulo był w Żorach. Gdzie jadł? [WIDEO]
21485 -
Jeszcze Żory, czy już Ameryka? Sceny jak z filmu w mieście. Napadli z broni, by odzyskać dług [foto, wideo]
6467 -
Książulo sprawdził Krówkę w "mieścince" Żory! Co sądzi o barze mlecznym? [WIDEO]
4411 -
Pożar budynku przy ul. Rybnickiej. Palił się obiekt gospodarczy
3100 -
Wypadek w Żorach. Zderzyły się trzy samochody. Wystarczyła chwila nieuwagi
2708
Najwyżej oceniane
-
"Głupi żart" i poważne konsekwencje. Ewakuowano uczniów i pracowników, 8 osób poszkodowanych
+10 / -2 -
Jeszcze Żory, czy już Ameryka? Sceny jak z filmu w mieście. Napadli z broni, by odzyskać dług [foto, wideo]
+6 / -0 -
Miała przylecieć z USA do Krakowa, ale nie dotarła. Na szczęście, ta historia skończyła się "happy endem"
+6 / -0 -
Pies "wyrwał się" z obroży i zaatakował kobietę. Był nieszczepiony
+5 / -0 -
Książulo sprawdził Krówkę w "mieścince" Żory! Co sądzi o barze mlecznym? [WIDEO]
+4 / -1
Najczęściej komentowane
-
Zmiany w Muzeum Ognia. W środku nowa wystawa, na zewnątrz zmiana otoczenia
0 -
Przerwy w dostawie prądu w Żorach [HARMONOGRAM]
0 -
Wiosenna deratyzacja w Żorach. Kto ma obowiązek ją przeprowadzić?
0 -
Agresywny klient kawiarni w Żorach. Był pijany
0 -
Kolejne próby oszustwa na ZUS. Tym razem dzwonią w sprawie aktualizacji numeru telefonu
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert