Przerwany mecz Jedności, Iskra liderem. Wyniki A i B klasy

2016-10-31, Autor: mż, źródło: 90minut

5 zespołów reprezentujących Żory rozegrało swoje mecze w sobotę i niedzielę.

Grające w rybnickiej A klasie MKS Żory i LKS Baranowice przegrały swoje spotkania. Drużyna MKS-u musiała uznać wyższość imienniczki z Czerwionki 0-3, a LKS Baranowice poległy w Radziejowie 0-2, na boisku tamtejszego MKS 32. O ile dla Baranowic nie miało to dużego wpływu na sytuację w tabeli, tak dla MKS-u Żory była to kolejna porażka, która zatrzymuje zespół na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie 4 punktami.

Rybnicka B klasa przynosi nam trochę lepsze wieści, głównie za sprawą Iskry Rowień, która wygrała 3-1 z dotychczasowym liderem, Orłem Palowice i sama wdrapała się na szczyt tabeli. Zwycięstwo odniósł także Polaris Żory, który pokonał w Świerklanach rezerwy Fortecy 4-2. Meczu nie udało się dokończyć za to Jedności Rogoźna, został przerwany w 57. minucie ze względu na zdekompletowanie drużyny żorskiej.