Remis MKS-u Żory na inaugurację sezonu ligowego

2015-08-11, Autor: mkor, źródło: MKS Żory
W pierwszej kolejce A-klasy, MKS Żory zmierzył się z MKS Czerwionką. Po zaciętej rywalizacji do ostatniego gwizdka spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i pomimo panującego upału, obie drużyny dawały z siebie wszystko. Żaden z zespołów nie był w stanie jednak otworzyć wyniku i na bramki musieliśmy poczekać.Wreszcie w 69. minucie po zagraniu prostopadłej piłki przez zawodnika MKS-u Żory, ogromny błąd popełnił obrońca gospodarzy i skierował piłkę głową do własnej bramki. Od tego momentu Czerwionka rzuciła się do odrabiania strat i zdołała wyrównać w 75. minucie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem i obie drużyny podzieliły się punktami.

KS Żory: Goździkowski., Kontny, Pawłowski, Dyląg, Kwiatkowski, Gajek, Banaś, Gancarczyk, Koczuba, Wajda, Pudełko

Rezerwowi: Łoza, Tide, Dworok

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0