Rozbici kadrowo żorzanie przegrywają w Katowicach

2015-06-01, Autor: mkor, źródło: KS Żory
KS Żory po serii dwóch zwycięstw znowu musiał przełknąć gorycz porażki, gdy został dosłownie rozgromiony przez BKS Spartę Katowice 8:1.

Trener gości miał znacznie mniejsze pole manewru, gdyż z ostatniej wyjściowej jedenastki zagrać mogło tylko czterech piłkarzy, a na domiar złego kontuzji podczas rozgrzewki doznał Marcin Pawłowski.Braki kadrowe były widoczne na boisku zwłaszcza wtedy, kiedy katowiczanie gościli w polu karnym żorzan. Najpierw padł gol po błędzie Grzegorza Tide, a później gospodarze wjeżdżali już dosłownie z piłką do bramki. Łącznie w pierwszej połowie podopieczni Lecha Kwiatkowskiego stracili pięć bramek, a honorowego gola zdobył Aron Gruszczyński.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, choć goście mieli swoje okazje, to ostatecznie tracili kolejne bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 8:1.

SKŁAD KS ŻORY :  Tide, Wajda, Steleblak (70' Dworok), Witak, Simlat (70' Łapiński), Jakubowski, Szymczak, Gancarczyk, Rybica, Gruszczyński, Szczypek (65' Kasprzyk)

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1