Sprinterka z Żor obroniła tytuł halowej mistrzyni Polski!

2017-02-18, Autor: df, źródło: PZLA

Rośnie forma Ewy Swobody. W ostatnich dniach żorzanka wzięła udział w międzynarodowym mityngu Orlen Cup w Łodzi oraz w Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Na obydwu imprezach stanęła na najwyższym stopniu podium.

W miniony czwartek Ewa Swoboda wzięła udział w mityngu Orlen Cup w Łodzi. W eliminacjach minimalnie uległa Jury Levi - obie sprinterki uzyskały czas 7.28 sek. (Polka - 7.279, Jamajka - 7.274). W finale podopieczna Iwony Krupy nabrała wiatru w żagle i niesiona żywiołowym dopingiem łódzkiej publiczności triumfowała z czasem 7.20 sek.

Posłuchajcie, co Ewa powiedziała po finałowym biegu:

Z kolei dzisiaj, 18 lutego w Toruniu żorzanka broniła tytułu halowej mistrzyni Polski. W biegu finałowym zawodniczka AZS-AWF Katowice nie dała szans swoim rywalkom uzyskując czas 7.15 sek. Druga na metę z czasem 7.32 przybiegła Agata Forkasiewicz, a brąz wywalczyła Anna Kiełbasińska. Jej wynik to 7.33.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 1