zamknij

Wiadomości

Święta: zmiany w rozkładzie jazdy i bezpłatne kursy

2012-12-22, Autor: mk
W okresie świątecznym, autobusy MZK będą kursować zgodnie ze zmienionym rozkładem jazdy.

Reklama

W Wigilię autobusy będą kończyły kursy między godz. 16 a 18, a w Sylwestra między godz. 18 a 20.

W pierwszy dzień Bożego Narodzenia i w Nowy Rok autobusy będą jeździć zgodnie z rozkładem świątecznym, a w drugi dzień Świąt - zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy.

 

W Sylwestra od godz. 17 oraz w Nowy Rok do godz. 12 przejazdy liniami MZK będą bezpłatne.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~gestskoczka 2012-12-22 14:02:15

  MZK se jaja robi.
  [cyt] W Sylwestra od godz. 17 oraz w Nowy Rok do godz. 12 przejazdy liniami MZK będą bezpłatne[/cyt]
  W tym czasie, w Sylwestra autobusy zjeżdżają do zajezdni, ile tych autobusów będzie kursować po godzinie 17-tej?

  Po co w ogóle Żorom przynależność do MZK, Rybnik dawno z tego zrezygnował i mieszkańcy sobie chwalą. Wodzisław też podziękował MZK i organizuje własną komunikację.

  Ile pieniędzy miasto Żory musi rocznie wpłacić do Jastrzębia na utrzymanie MZK?

  Między Żorami a Jastrzębiem kursują autobusy MZK, Drabas i Z11. Bilet w dotowanym przez miasto MZK kosztuje 3,60 a w nie dotowanym Drabasie i Z11 bilet kosztuje 3,00 zł To trzeba zlikwidować.

  0 0
 • ~żorzaninek 2012-12-24 21:10:48

  MZK jest potrzebne, bo nie jesteśmy samotną wyspą, tylko jednym z kilku miast regionu, pasażer woli mieć jeden bilet na każdy autobus, a nie na każdy osobno, zwłaszcza jak się ma miesięczny! Wykopać trzeba tylko tych... którzy tworzą tą tragiczną komunikację miejską z imienia i nazwiska również reprezentantów naszego miasta!!! nikt nie panuje nad przewoźnikami zwłaszcza V-busem - po Żorach jeździ tajemnicza linia 313 zamiast 312, tablice z numerami to chyba z ZSRR mają bo nic na nich nie widać zwłaszcza nocą nieoświetlone, brudne zwłaszcza w miejscach gdzie pokazywany powinien być numer linii, stare autobusy, które wątpię żeby były tymi zaoferowanymi w ofercie przetargowej, autobusy często nie są miejskie a przeznaczone do ruchu podmiejskiego - i NIKT nad tym nie panuje, CZY TEGO "ONI Z MZK I UM" NIE WIDZĄ? a może oni nie mieszkają w naszym regionie? totalny burdel! Jedna linia a tysiąc wariantów kursowania, coraz mniej kursów np. linia 301 nie dojedzie do KWK Jankowice, jeżdżą w porach gdzie mogą wozić jedynie powietrze, trasy rodem z PRL-u niedostosowane do dzisiejszych realiów społeczno-gospodarczych DNO i tyle! CZERWONA KARTKA DLA IGNORANTÓW I DARMOZJADÓW PUBLICZNYCH PIENIĘDZY!!! ruszcie się do roboty, bo w firmie takiej jak moja dawno byście gryźli piach za jej progiem

  0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.