Trzy punkty dla Żor. LKS Baranowice-Żory wygrał w Rybniku (0:3)

2022-10-04, Autor: KB

Za nami słodko-gorzki weekend piłkarzy LKS-u Baranowice-Żory. Pierwsza drużyna, grająca w A-klasie pewnie pokonała na wyjeździe Rymer Rybnik 3:0. W gorszych nastrojach będą są natomiast zawodnicy drugiej drużyny. W Gaszowicach lepsi okazali się gospodarze wygrywając 3:1.

Rymer Rybnik - LKS Baranowice-Żory 0:3

Za nami 8. kolejka rozgrywke rybnickiej A-klasy. Zespół LKS-u Baranowice-Żory mierzył się na wyjeździe z Rymerem Rybnik.

Już początek starcia układał się po myśli gości. W 8. minucie piłkarze z Żor prowadzili 2:0. Później mecz stał się bardziej wyrównany, ale w drugiej połowie goście dołożyli jeszcze jedną bramkę i ostatecznie to żorzanie wywożą z Rybnika 3 punkty.

Ekipa LKS-u Baranowice-Żory zajmuje obecnie 4. miejsce w lidze. Kolejnym rywalem będą Sygnały Gotartowice, przedostatnia drużyna ligi. Mecz w niedzielę o 15:00.

Dąb II Gaszowice - LKS II Baranowice-Żory 3:1

W odmiennych nastrojach będzie natomiast druga drużyna LKS-u. Na wyjeździe lepsza okazała się druga ekipa Dębu Gaszowice.

LKS zajmuje w rozgrywkach C-klasy 4. miejsce. Kolejny mecz w sobotę u siebie. Rywalem będzie zespół Górnika II Radlin.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1