Uczniowie SP 15 Mistrzami Śląska!

Uczniowie SP 15 reprezentujący klub Jastrzębski Węgiel zwyciężyli w Finałowym Turnieju Minisiatkówki Kinder + Sport województwa śląskiego. Młodzi siatkarze pod koniec czerwca zawalczą o tytuł Mistrzów Polski.

W sobotę w Mikołowie odbył się Finałowy Turniej Minisiatkówki Kinder +Sport województwa śląskiego. Osiem drużyn podzielonych na dwie grupy rywalizowało, aby awansować do turnieju ogólnopolskiego w Zabrzu w dniach 26-29.06.2017. Uczniowie SP 15, którzy tym razem reprezentowali klub Jastrzębski Węgiel wygrali wszystkie mecze dnia i zdobyli pierwsze miejsce, złote medale i tytuł Mistrzów Śląska!  Tym samym będą przedstawicielami naszego województwa w turnieju o Mistrzostwo Polski .