UKS Salmo Żory: dobre wejście w sezon

2013-10-17, Autor: mkor, źródło: Salmo Żory
Klub UKS Salmo Żory rozpoczął nowy sezon pływacki. Za nami I runda Ligi Klubów Śląskich. Najlepiej zaprezentował się w niej Kacper Milbrant.

Milbrant zajął I miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym oraz II miejsce na 100m stylem zmiennym.

III miejsce na dystansie 400m stylem dowolnym zajął Szymon Jaworski. Ten sam zawodnik zajął jeszcze IV miejsce na 100m stylem motylkowym.

Godne odnotowania jest jeszcze podium zdobyte przez Agnieszkę TomasiakMonikę Wagner. Pierwsza zajęła III miejsce na 100m stylem motylkowym, natomiast Wagner na 100m stylem klasycznym. Ta druga była ponadto piąta na dystansie 100 m stylem zmiennym.

Świetnie spisały się  sztafety żorskiego klubu. Zwyciężyła zarówno sztafeta mieszana, jak i sztafeta chłopców. Dziewczyny zajęły natomiast IV miejsce. Poniżej wyniki i skład naszego zespołu w poszczególnych startach:

Miejsce Sztafeta mieszana 8x50m styl dowolny