V kolejka C klasy: przegrana piłkarzy z KS Kleszczów

2016-09-19, Autor: wk; źródło: mat. prasowe

Wczoraj (18.09) na własnym boisku KS Kleszczów podjął drużynę z Zwonowic.

W pierwszej połowie padły trzy bramki – jedna dla gospodarzy (Wojciech Kret, któremu asystował Karol Frysz) i dwie dla gości. Podczas gry sędzia pokazał dwie żółte kartki Adrianowi Jankowiakowi (KS Kleszczów), który musiał zakończyć grę i osłabił zespół z Kleszczowa w drugiej połowie starcia.

Mecz zakończył się porażką gospodarzy 1:5.

W następną niedzielę, 25 września KS Kleszczów rozegra mecz na własnym boisku podejmując drużynę z Leszczyn. Początek o godz. 16:00.