zamknij

Wiadomości

Waldemar Socha wyróżniony nagrodą. Za co?

2021-09-01, Autor: ab, materiały prasowe

Waldemar Socha wrócił z konferencji w Brennej bogatszy o kolejne wyróżnienie. Za co? Sprawdźcie.

Reklama

W jednym z hoteli w Brennej odbyła się konferencja podsumowująca tegoroczną edycję programu „Lider z Powołania/Kobieta Charyzmatyczna - Charyzma+Powołanie”, której organizatorem jest redakcja magazynu Why Story.

Lider XXI wieku

 

Specjalną nagrodę otrzymał Waldemar Socha, Prezydent Miasta Żory, który jako jedyny w tym roku został wyróżniony tytułem Lider XXI wieku!

- Celem programu Lider z powołania jest wyłonienie i nagrodzenie zaangażowanych oraz charyzmatycznych menadżerów – liderów w różnorodnych dziedzinach: kulturze i sztuce, sporcie, gospodarce, czy na polu społecznym, w celu promowania pozytywnych postaw oraz rozwoju synergii reprezentowanych środowisk. Lider z powołania dba o rozwój swoich pracowników, nie tylko realizację celów zawodowych, ale także o zadowolenie całego zespołu z atmosfery pracy, wspiera kwestie ekologiczne, kulturę, sztukę, sport oraz działania charytatywne. Ważnym celem Programu jest także integracja różnych środowisk w celu podjęcia dalszych działań na polu gospodarczym oraz społecznym – wyjaśnia redakcja magazynu Why Story.

Wyróżnione osoby, które w poprzednich latach otrzymały już  tytuł  Lider z powołania, a nadal się rozwijają i wyróżniają mają szansę zostać uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem dla Liderów XXI w. Taki tytuł otrzymał w tym roku Waldemar Socha – Prezydent Miasta Żory

Żorskich akcentów było więcej

Warto wspomnieć, że nie był to jedyny żorski akcent podczas konferencji w Brennej. Anna Ujma, pracująca przez wiele lat jako Pełnomocnik Prezydenta, a obecnie dyrektor Galerii Wiślanka został wyróżniona tytułami Kobieta Charyzmatyczna w mediach i Kobieta Społeczna.

Oceń publikację: + 1 + 17 - 1 - 35

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (5):
 • ~izi 2021-09-01
  09:13:11

  24 4

  jak to skomentować -
  jakiś mało znany magazyn przyznaje jakiś tytuł osobie, co do której nie jeden raz wyrażano wątpliwości czy zdobyła majątek w związku z prowadzeniem urzędu, dodatkowo "kobieta charyzmatyczna" tu się zgodzę z urzędnika zamieniła się w osobę zarządzającą galerią, której wcześniej urząd wydał wszystkie pozwolenia...

  nic dodać nic ująć - Polska powiatowa, księdza mi tu jeszcze brakuje

 • ~Laki Luk 2021-09-01
  09:25:36

  22 3

  Teraz czekamy aż wyróżnią "naszego" Prezydenta i "ekipę" za permanentne korki w Żorach na ul. Pszczyńskiej i DK 81 bo nie potrafili ogarnąć obwodnicy puszczając ją np nad ul. Dworcową... DZIĘKUJEMY ZA TO - za codzienne korki w stronę Żor aż od stacji Tedex, za codzienne korki od strony Skoczowa - od KFC do skrzyżowania z ul. Pszczyńską. Gratulujemy tego SUKCESU... Może jakby Pan Prezydent zechciał wjechać do Żor od Pszczyny w okolicach godziny 16:30 to przejrzał by na oczy. Zapraszamy na taka krajoznawczą przejażdżkę. Zobaczyłby że tiry stoją w korku blokując rondo Pszczyńskie aż od Dworcowej.

 • ~Laki Luk 2021-09-01
  09:28:53

  25 3

  zapomniał bym dodać - do tego wszystkiego w tym newralgicznym miejscu jeszcze wrzucili do kompletu Galerię Wiślankę która dobiła temat z korkami już do końca... Brawo! Zarządzanie gminą w tym przypadku na ocenę mierny minus.

 • ~izi 2021-09-01
  10:15:46

  21 3

  ~Laki Luk
  a propos wątku korków na Pszczyńskiej całkowicie się zgadzam, swoją drogą po tej stroni Żor chyba nie mieszka nikt "WAŻNY" z magistratu stąd te korki...
  allle przypominam prezydent 10 lat temu chwalił się planami obwodnicy wschodniej Żor... on nadal jest obwodnicy nadal nie ma...

 • ~Elperfumo Polska 2021-09-01
  12:54:11

  13 2

  Lider :d

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś szczęsliwy w Żorach?
Oddanych głosów: 1237