Wiadomości

Wielkie emocje w sportowych zmaganiach małych żorzan

2015-12-13, Autor: wk; źródło: UM Żory
Świetna zabawa, uśmiechy na twarzach dzieci i sportowa rywalizacji w duchu fair play – tak w skrócie można opisać przebieg Mikołajkowego Turnieju Przedszkolaków, który już po raz 22. zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.

11 grudnia w sportowych zmaganiach w hali MOSiR wzięło udział prawie 200 przedszkolaków reprezentujących 13 przedszkoli działających w naszym mieście. Maluchy biegały, skakały, rzucały do celu i brały udział w innych ciekawych konkurencjach walcząc o puchar dla swojego przedszkola. Pięcio- i sześciolatki pokazały ogromne zaangażowanie, ducha walki i świetną sprawność fizyczną.

Po podliczeniu wyników okazało się, że pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja Przedszkola nr 12. Na drugim stopniu podium zawody ukończyły dzieci z Przedszkola nr 4, a trzecie miejsce zajęli podopieczni Przedszkola nr 13.

Na zakończenie Mikołajkowego Turnieju Przedszkolaków każde z dzieci otrzymało pamiątkowy medal, dyplom oraz słodki upominek. Dużo pozytywnych emocji przedszkolakom dostarczyło też spotkanie z Mikołajem oraz żywymi maskotkami, które odwiedziły halę MOSiR.

> Fotogaleria: XXII Mikołajkowy Turniej Przedszkolaków w Żorach

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0