Wiadomości
Wpadł prosto pod koła. Trafił do szpitala
W ubiegły weekend jeden z mieszkańców Żor wtargnął na ruchliwą ulicę. Trafił do szpitala po tym, jak wylądował pod kołami motocyklu.
Zdarzenie miało miejsce minionego w piątku w okolicach godziny 9:00. Kierowca pojazdu jednośladowego potrącił 66-letniego mężczyznę, który wtargnął na jezdnię, wskutek czego trafił do szpitala z obrażeniami ciała.
52-letni motocyklista kierował się ulicą Okrężną w kierunku Alei Zjednoczonej Europy. Przejście dla pieszych było oznakowane, jednak 66-latek wkroczył na jezdnię mimo przejeżdżającego jednośladu.
Zobacz także
- Mundurowi poddali uczestników zdarzenia badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi. - komentuje rzeczniczka prasowa żorskiej policji, Kamila Siedlarz.
Policja apeluje, że pieszy jako uczestnik ruchu drogowego, ma obowiązek zachowania ostrożności na drodze.
Zobacz także
Komentarze (1):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Nowe tablice na drogach w regionie. Do czego będą służyć?
9707 -
Uwaga mieszkańcy: mogą być problemy z temperaturą
4490 -
Mariusz Łojek zginął na Kilimandżaro. Policjanci pożegnali swojego przyjaciela
3596 -
WOŚP: blisko 150 tys. złotych na koncie żorskiego sztabu
3479 -
Karol Nawrocki w regionie: „Nie pozwolę, by ekoterror zniszczył polskie kopalnie”
3250
Najwyżej oceniane
-
Ponad 40 milionów dofinansowania z KPO dla Żor. Miasto kupi 16 autobusów elektrycznych
+18 / -5 -
"Poszukiwany, który jeździł koleją". Ukrywał się 5 lat, wydano za nim 12 listów gończych!
+6 / -0 -
Pijana przyjechała do pracy... w przedszkolu. Miała ponad 2 promile alkoholu!
+7 / -1 -
Lepszy zjazd z autostrady A1 i połączenie z drogą Racibórz-Pszczyna dalej „na tapecie”. Prezydenci przedstawiali pomysły w Warszawie
+5 / -1 -
Zaatakował ojca i go okradł. Wyrodny syn może trafić za kratki na kilkanaście lat!
+3 / -0
Najczęściej komentowane
-
"Smogowe płuca" po raz pierwszy na żorskim rynku. Instalacja pojawi się 10 lutego
1 -
Ponad 40 milionów dofinansowania z KPO dla Żor. Miasto kupi 16 autobusów elektrycznych
1 -
Grzegorz Braun w Żorach: „zdrajcy i rabusie zaorali polskie górnictwo[...]powinni wisieć”
0 -
Ksiądz na portalu randkowym. Skandal czy norma? Ks. Grzesiak: "nic złego nie zrobił"
0 -
Ranking: oto 5 najlepszych fitness klubów w Żorach
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~Anna Jurkowska 2019-04-08
12:58:56
Powinno być, "pod koła motocykla"