Wiadomości
Wszystkich Świętych: zmieni się organizacja ruchu przy cmentarzach
Już niebawem uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada). Tradycyjnie już w tym okresie, w rejonie cmentarzy zostanie zmieniona organizacja ruchu. Jak w tym roku będziemy się poruszać w często odwiedzane w tym czasie miejscach?
Zmiany będą obowiązywać od środy (30 października) dla cmentarza przy ul. Komunalnej, cmentarza przy ul. Smutnej i Prawniczej raz od czwartku (31 października) dla pozostałych cmentarzy tj. ul. Lazurowej oraz ul. Zbożowej. Zmieniona organizacja ruchu zostanie wprowadzona do niedzieli (3 listopada).
- Cmentarz Komunalny przy ul. Komunalnej. Wprowadza się ruch jednokierunkowy na ul. Komunalnej. Wjazd na parking przy cmentarzu będzie możliwy od ul. Rybnickiej, natomiast wyjazd w stronę Al. Armii Krajowej.
Zobacz także
- Cmentarz Parafialny przy ul. Smutnej i Prawniczej. Droga ul. Smutna zamknięta na odcinku od wjazdu na parking do skrzyżowania z ul. Nową. Dojazd do cmentarza od strony ul. Smutnej będzie możliwy tylko do parkingu. Ponadto wprowadza się ruch jednokierunkowy w drodze ul. Prawniczej na odcinku od parkingu przy bloku nr 6 os. Korfantego do skrzyżowania z ul. Sądową. Kierujący mają możliwość wjazdu na parking od strony ul. Osińskiej, natomiast wyjazd będzie możliwy ul. Prawniczą w stronę ul. Sądowej.
- Cmentarz Parafialny przy ul. Zbożowej. Wprowadza się ruch jednokierunkowy na całej długości drogi. Wjazd na cmentarz będzie możliwy od ul. Rolniczej, natomiast wyjazd ul. Zbożową do skrzyżowania z ul. Wodzisławską.
- Cmentarz Komunalny przy ul. Lazurowej. Wprowadza się ruch jednokierunkowy na odcinku ul. Lazurowej od skrzyżowania z ul. Harcerzy Buchalików do skrzyżowania z ul. Pańskie Łąki. Dojazd do cmentarza będzie możliwy ul. Lazurową bądź ul. Pańskie Łąki, natomiast wyjazd z cmentarza będzie możliwy ul. Pańskie Łąki, następnie ul. Wiklinową do ul. Harcerzy Buchalików i do ul. Lazurowej.
Szczegółowe zmiany naniesione na mapę zobaczycie w galerii zdjęć u góry strony.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Zmiany kadrowe w żorskiej policji. Mł. insp. Agata Głowacka nową komendant
3826 -
Ścięła znak, uszkodziła latarnię i wylądowała w rowie. Alerty RCB nie są wysyłane z przypadku
3523 -
Policjant z Żor zginął zdobywając Kilimandżaro. Trwa zrzutka na transport jego ciała
2723 -
Harmonogram wywozu odpadów w styczniu i lutym. Zapoznajcie się
2586 -
Oto najmłodsi urodzeni w żorskim szpitalu! [ZDJĘCIA]
2158
Najwyżej oceniane
-
Lepszy zjazd z autostrady A1 i połączenie z drogą Racibórz-Pszczyna dalej „na tapecie”. Prezydenci przedstawiali pomysły w Warszawie
+5 / -1 -
Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na skrzyżowaniu DK81 z ul. Pszczyńską
+4 / -0 -
Razem w obronie elektrowni i przemysłu. Dziś wielki protest związkowców w Warszawie (foto, wideo)
+3 / -0 -
Górnicy w Warszawie: jak będzie trzeba, będziemy tu co miesiąc. W proteście uczestniczyło ok. 10 tys. osób
+3 / -1 -
Nie wyrzucaj ozdób świątecznych. Weź udział w zbiórce
+2 / -0
Najczęściej komentowane
-
Żory robią wyjątki w e-Doręczeniach. Wiemy, jakiej korespondencji nie otrzymasz internetowo
0 -
Żorzanie pamiętają o ofiarach Marszu Śmierci. Przejdzie Marsz Pamięci
0 -
Policja poszukuje 37-letniego Michała Mrozka. Mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił!
0 -
"Stabilny, ale wykazuje tendencje deficytowe". ZUS przedstawił nową prognozę Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
0 -
Niewiele brakowało, a straciłby prawo jazdy. Pirat zatrzymany na Armii Krajowej
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert