Wysoka porażka KS Żory

2012-09-17, Autor: gs
W 7. kolejce I grupy katowickiej ligi okręgowej KS Żory przegrał na wyjeździe z Orłem Mokre aż 1:5.

Początek spotkania nie zapowiadał niekorzystnego obrotu spraw dla zespołu gości. W 11. minucie za sprawą Michała Adamczyka żorzanie objęli prowadzenie. Były to jednak tylko złe miłego początki. Kolejne bramki strzelali już wyłącznie gracze Orła - dwie przed przerwą i kolejne trzy po.

Zespół z Żor ma spore pretensje do arbitra spotkania. - Zgodnie większość kibiców zgromadzonych na trybunach negatywnie oceniła prace sędziego, który ewidentnie wypatrzył wynik tego spotkania. Proste błędy i pobłażanie na korzyść gospodarzy były wręcz żenujące - możemy przeczytać na stronie żorskiego klubu.