XVII Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w Pływaniu

2016-02-19, Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
W dniach 11-12 lutego w Parku Wodnym Aquarion w Żorach miały miejsce XVII Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w Pływaniu.

„XVII Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w Pływaniu” zostały zorganizowane wspólnie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym i pływackim klubem UKS Salmo Żory. Podczas dwudniowej imprezy w kilkunastu konkurencjach wystartowało około 530 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

>ZOBACZ fotogalerię z XVII Międzyszkolnych Mistrzostw Żor w Pływaniu<

Zwycięzcy konkurencji indywidualnych otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, a reprezentacje sztafet wywalczyły „przepustkę” do udziału w zawodach rejonowych. Szkoły, które wygrały klasyfikację generalną, otrzymały od organizatorów pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy WOPR.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0