Zapisy na IV Żorski Bieg Ogniowy wyczerpane. Limit uczestników został osiągnięty

2016-03-27, Autor: ps, źródło: organizator
Wyczerpane zostały zapisy na majowy IV Żorski Bieg Ogniowy. Lista uczestników została zamknięta.

Choć IV edycja Żorskiego Biegu Ogniowego dopiero 11 maja, to limit uczestników został osiągnięty już teraz. W biegu weźmie udział łącznie 600 zawodników, nie tylko zamieszkujących nasze miasto. Lista startowa dostępna jest tutaj.

Bieg rozpocznie się ok. godz. 22:00 na żorskim rynku przy ul. Księdza Klimka. Uczestnicy będą mieli do przebiegnięcia dystans 5 km, a wszystkim zawodnikom biorącym udział w IV edycji biegu przysługiwać będą pamiątkowy medal, numer startowy, koszulka z logo imprezy, woda oraz możliwość uczestnictwa w konkursie z upominkami. Za miejsca na podium, a także dla 6 najlepszych żorzan i żorzanek, organizator przewidział upominki i nagrody pieniężne. IV Żorski Bieg Ogniowy organizowany jest przez grupę biegową HRmax Żory we współpracy z żorskim MOSiR-em i Uczniowskim Klubem Sportowym "Czwórka" Żory.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 1