zamknij

Wiadomości

Żory: na Osiedlu Pawlikowskiego interweniowała straż (video)

2022-01-28, Autor: OD, KMPSP Żory

Pierwsze doniesienia brzmiały dramatycznie: na Pawlikowskiego pali się mieszkanie! Interweniowała straż.

Reklama

Z pierwszych doniesień wynikało, że na Osiedlu Pawlikowskiego pali się mieszkanie. Teraz wiemy już, że pożar miał mniejszą skalę, choć był niezwykle niebezpieczny:

Na miejscu okazało się, że spaleniu uległa choinka i przedmioty znajdujące się na balkonie mieszkania w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie zostało okopcone - informuje mł. bryg. Krzysztof Kuś.

Na osiedlu interweniowały zastępy straży pożarnej z Żor i żorska policja.

Obecnie ustalamy przyczyny pożaru - informuje asp. Marcin Leśniak.

Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 16

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Adam Mazurek 2022-01-28
    19:21:19

    26 0

    No tak ... choinka ... . Najlepiej na choinkę przyczynę zwalić. Pożar rozpoczął się od balkonu na którym zbudowany był istny szałas. Same słomianki, wysuszone drewno i inne tego typu łatwopalne rzeczy. Potem przedostał się do mieszkania i owo praktycznie całkowicie spłonęło. Wiem co piszę, bo mieszkam w bardzo bliskim sąsiedztwie i praktycznie od samego początku byłem mimowolnym świadkiem tego pożaru. O innych kwestiach wspominał na forum nie będę, bo to akurat tylko i wyłącznie dla organów ścigania się nadaje. Ci co tutaj mieszkają doskonale wiedzą o czym piszę. Ot ... Takie rzetelne dziennikarstwo dziś mamy niestety.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.