Wiadomości
Żory: pożar w domu jednorodzinnym
Pożar poddasza w domu jednorodzinnym przy ulicy Marii Konopnickiej. Żaden z mieszkańców budynku nie został poszkodowany. Wstępne straty oszacowano na 70 tys. złotych
Do poważnego pożaru doszło wczoraj w godzinach wieczornych. - Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 18.20. ogień pojawił się na poddaszu budynku jednorodzinnego – mówi st. kpt. Krzysztof Kuś. - W akcji brało udział 5 zastepów w tym strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych – dodaje.
Jak relacjonuje dowódca żorskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej ogień obejmował górne partie budynku, a działania zakończyły się o 2.12.
Zobacz także
Przyczyny zdarzenia nie zostały ustalone, a straty oszacowano na około 70 tys. złotych. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.
Zobacz także
Komentarze (2):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Żory uczciły rocznicę Konstytucji 3 Maja – patriotyzm, pamięć i wspólnota na rynku miasta (zdjęcia)
16162 -
Ważna droga w regionie zamknięta. Pod koniec maja ruszą tam prace
15854 -
Rozpoznajesz ich? Daj znać policji!
6376 -
Żory na niebiesko – wyjątkowy Dzień Autyzmu na rynku (zdjęcia)
5926 -
W środę nie będzie prądu w kilku lokalizacjach Żor
3489
Najwyżej oceniane
-
Żory rosną, gdy Rybnik się kurczy. Miasto zaskakuje na tle regionu
+13 / -4 -
2,5 kg narkotyków nie trafi na rynek. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn
+7 / -0 -
Wielkanoc i Święto Ogniowe w Żorach w 1937 roku
+10 / -3 -
Wyprzedziła radiowóz na pasach. Była nietrzeźwa...
+5 / -0 -
Żory uczciły rocznicę Konstytucji 3 Maja – patriotyzm, pamięć i wspólnota na rynku miasta (zdjęcia)
+4 / -0
Najczęściej komentowane
-
Żory rosną, gdy Rybnik się kurczy. Miasto zaskakuje na tle regionu
2 -
Zabrze odwołało prezydentkę. Sprawdziliśmy, ilu głosów potrzeba do referendum w miastach naszego regionu
0 -
Wilgotny problem Wrocławia. Jak zmieniające się warunki klimatyczne wpływają na nasze mieszkania?
0 -
ZUS zachęca do korzystania z e-wizyt. Te sprawy urzędowe załatwisz bez wychodzenia z domu
0 -
130 lat służby. OSP Rogoźna świętuje jubileusz i otwiera odnowioną remizę (zdjęcia)
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~jasnypieron 2018-04-17
14:49:44
redakcjo:"Pomimo trudnej, wielogodzinnej akcji nikomu nic się nie stało...." naprawdę nie razi was to co sami napisaliście???
~Serge Boite 2018-04-17
23:12:42
@jasnypieron mało sensancji w stylu: Operacja się udała. Pacjent zmarł.