Zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej w CLJ

2018-03-11, Autor: PS, źródło: MKS Żory

Inauguracja rozgrywek grupy C - Centralnej Ligi Juniorów U-15 w rundzie wiosennej 2018 zgromadziła mnóstwo kibiców. Ostatecznie gospodarze nie okazali się zbyt gościnni i pewnie 4:0 pokonali gości z Zielonej Góry.

Inauguracyjny mecz po przerwie zimowej pozwolił ocenić, jak okres przygotowawczy przepracowali zawodnicy MKS-u.

W pierwszej połowie szczęście dwukrotnie uśmiechnęło się do gospodarzy, którzy po kontratakach zdobyli dwie bramki, mimo to, ta część gry była bardzo wyrównana.

Druga odsłona spotkania przy korzystnym wyniku pozwoliła drużynie MKS na większy spokój, a kolejne bramki padły po składnych akcjach. Zawodnicy gospodarzy kontrolowali grę, a trener dał możliwość pokazania swoich umiejętności na boisku wszystkim powołanym zawodnikom, dokonując 7 zmian.

Końcówka meczu mogła przynieść podwyższenie wyniku po kilku błędach gości,tak jednak się nie stało i mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Najbliższy mecz "u siebie" MKS Żory rozegra 24.03 o godz. 14.00 z Podbeskidziem Bielsko Biała.

MKS Żory - Falubaz Zielona Góra 4:0

Bramki: Noworyta, Bronner - 2, Nogły M.

MKS: Wieczorek (Szymura), Wnuk, Liszka (Szafarczyk), Bronner (Świerczek), Figołuszka (Przybułek), Tomal, Noworyta, Molski (Hajdara), Brych, Nimtsz (Nogły Sz.), Nogły M. (Kalinowski).

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0