zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~gestskoczka 2017-04-29 16:20:15

  Ludzie z pasją. Pasja – ludzka rzecz.
  Jak zacząłem pracować na kopalni, pod koniec lat 70. to pewien kolega – z pasją – namawiał mnie abym wstąpił do ORMO. Pięknie i z żarem opowiadał i motywował, i gdyby nie to że wychowałem się na ulicy gdzie było „ful gitowców, zero ormowców”, to może i bym się dał nabrać.

  W tym artykule, szczególnie dla tych co czytać nie lubią a wystarczą im obrazki do „zrozumienia” tekstu, ale i ci co czytają przez pryzmat takich zdjęć, pewnie chętnie wstąpią do takiej drużyny. Władza będzie zadowolona. Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji będzie równie ochoczo pacyfikował „terrorystów” manifestujących na naszych ulicach niezadowolenie z działań rządu i samorządu. Tak jak kiedyś ORMO.

 • ~ASBYYY 2017-04-29 12:09:08

  nie podoba mi sie uzywanie i deprecjonowanie symboly Polski Walczacej- po drugie. uzywanie w nazwie,, policja,, reszta ok mieso armii potrzebne- w tym wypadku dla Maciarewicz ma racje.... Jak zobacze z tymi symbolami ..PATRYJOTOW,, oddam sprawe do Sadu oczekuje stanowiska Komendanta Policjii

 • ~Arteks 2017-04-28 20:45:42

  Najgorszy błąd jaki robią osoby którym się coś zarzuca, że chcą coś w swej naiwności ukryć zabraniając tego lub owego. Co jest absurdem samym w sobie, bo mamy XXI wiek, internet, pełno oczytanych i sprytnych ludzi... Efekt jest przeważnie dużo gorszy dla takiej osoby bo gdyby te materiały zostały udostępnione. Nikt z czytelników tego portalu nie dowiedziałby się o różnych ciekawostkach jakie publikuje D. Kos z prostego powodu. Nawet nie wiedzielibyśmy, że jest taka strona i że są takie informacje. A tak, przez to że Socha odmówił dołączenia tego do miejskiej domeny, jest artykuł i jest afera! A jeśli odmówił to czyżby ze strachu przed opinią publiczną? Nie mam teraz czasu ale... chętnie sobie bardzo drobiazgowo przestudiuje ten materiał. Pewnie się przyda do różnych dyskusji. ;) Na razie już mnie przeraziło, że poręczenia za różne miejskie spółki wynoszą w Żorach 133 mln zł!!! No i dziwić się, że Żory wydają 17,5 mln rocznie na banki!?

 • ~Dariusz Wiśniewski 2017-04-28 18:54:47

  Powinni pokazać ryj tego tępego p....a !

 • ~mała mi 2017-04-28 16:42:41

  Ależ długi ten artykuł! I mało czytelny.To celowe działanie?
  Skąd pani Gicala może wiedzieć co zaspokaja potrzeby społeczności?No chyba że ma na myśli jakąś konkretną społeczność?
  Doprawdy zabawny tekst - z góry założono,że publikowane będą tam materiały które nie będą sprzyjać wizerunkowi gminy.Za to teraz wizerunek gminy jest nieskazitelny...

 • ~jasnypieron 2017-04-28 13:38:42

  redakcje:tuzory.pl, czy rybnik.com.pl powinny być ostatnimi, które wypowiadaja się na temat cenzury.....

 • ~pielgrzym78 2017-04-28 09:09:01

  Krzysztof Raski. Skoro Żory mają tyle długów to po co ściągali akademię talentów Jastrzębskiego Węgla?Gdzie jednym z warunków był całoroczny dostęp hali sportowej.Którą miasto bez szemrania postawiło przy ZS 6 na os.pawlikowskiego.Akurat ta drużyna nie ma nic wspólnego Żorami

 • ~Arteks 2017-04-27 19:18:09

  @Dariusz Kos - wykonujesz bardzo dobrą robotę uświadamiając społeczeństwo Żor! Brawo! Ja to też staram się robić od kilku lat - niektórzy już inaczej patrzą na pewne problemy niż kiedyś. Czy znasz w Polsce miasta 60 tys. z tak niskimi dochodami jak Żory które na obsługę długu publicznego wydawałyby w tym roku 17,5 mln zł?! W sytuacji kiedy nie ma pieniędzy prawie na nic - nawet na jedyną drużynę sportową reprezentującą jeszcze Żory.

 • ~Józef Brzozowski 2017-04-27 13:11:08

  @Arteks, jakbym miał jechać z Rybnika do Wisły przez Żory, nie pchałbym się na AZE, jechałbym obwodnicą północną do Wiślanki. Zaraz za pierwszym skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną, przed wiaduktem skręcasz wprawo i wjeżdżasz bezpośrednio na trasę do Wisły. Może to jest trochę dalej, ale omijasz 7 czerwonych świateł, bo niestety brak jest w Żorach „Zielonej fali”.

 • ~Dariusz Kos 2017-04-27 12:56:21

  Z kolei co do przygrywki przed wyborami. W pewnym sensie, jest to przygrywka. ;) Chcemy bowiem naciskać społecznie, na radnych, prezydenta miasta, organizacje społeczne, by z myślą o nadchodzących wyborach działały na rzecz zwiększenia jawności działań władz miasta i łatwiejsze dostępu mieszkańców do informacji. W tym także takie, jak pisze minges. Twoje uwagi są naprawdę cenne, szczególnie dotyczące omawiania i wyjaśniania działań władz miasta, tak, jak z rejestrem umów. Mam nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do jeszcze lepszego informowania mieszkańców Żor.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy prezydent Waldemar Socha słusznie odmówił rejestracji domeny dla projektu "Jawne Żory"?
Oddanych głosów: 157