Adrian Fojcik

Partnerem projektu jest Żorskie Centrum Orgranizacji Pozarządowych.
2

Nowy pomysł na biznes w Żorach: przedsiębiorstwo społeczne. Na czym polega?

Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych jest partnerem w nowym projekcie "Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego". Organizacje pozarządowe będą mogły zakładać spółdzielnie socjalne i zakłady aktywności zawodowej. Na uruchomienie przedsiębiorstwa społecznego będzie można otrzymać nawet 100 tysięcy złotych.

2013-01-18 00:00 Autor: mk
6

Adrian Fojcik nagrodzony przez minister Joannę Muchę

Brązową odznaką "Za Zasługi Dla Sportu" został nagrodzony prezes Hawajskich Koszul - Adrian Fojcik.

2013-01-16 00:00 Autor: mk
3

Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych ma nowego dyrektora

Dawida Topola na stanowisku dyrektora Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych zastąpił Adrian Fojcik.

2013-01-09 00:00 Autor: mk
0

Hawajskie Koszule ulegają wrocławianom

W spotkaniu 9. kolejki grupy B II ligi żorscy koszykarze przegrali na własnym parkiecie z WKK Wrocław 64:81. W historii oficjalnych spotkań Hawajscy jeszcze nigdy nie pokonali wrocławskiej drużyny.

2012-12-05 00:00 Autor: gs
0

Wyjazdowe zwycięstwo Hawajskich Koszul

Pewne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli koszykarze Hawajskich Koszul, którzy pokonali pokonali 80:63 Wschowę Sława. O wygranej żorzan zdecydowała głównie 2. kwarta, wygrana przez nich 25:8.

2012-11-26 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
1

Hawajskie Koszule uroczyście zakończyły sezon

20 czerwca w "Scenie Na Starówce" odbyła się uroczystość zakończenia sezonu 2011/2012 przez KS Hawajskie Koszule. Dzięki przygotowanej przez Mirosława Michalewskiego prezentacji multimedialnej widzowie, zawodnicy, rodziny mogli szybko „przebiec” przez cały miniony sezon.

2012-06-22 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule pewnie ograły Piotrcovię

Żorscy koszykarze udowodnili dziś, że porażka w I rundzie w Piotrkowie była tylko wypadkiem przy pracy. Hawajscy bez większych problemów wysoko pokonali drużynę Piotrcovii 90:65.

2012-03-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
1

Już 25 tys. osób odwiedziło Aquarion. Szykują się nowości!

Mija miesiąc od otwarcia żorskiego Aquarionu. Od pierwszych dni cieszył się on zainteresowaniem nie tylko żorzan, ale i mieszkańców z całego regionu. Po pierwszych tygodniach już wiadomo co warto udoskonalić.

2012-03-01 00:00 Autor: mk
Hawajskie Koszule: emocje bez happy endu
0

Doskonałe widowisko przygotowali dla kibiców zawodnicy Hawajskich Koszul i AZS AWF Katowice. Duża dawka emocji, popis gry katowickich duetów Nowak - Jurczyński (w I połowie) i Nowak - Ecka (po przerwie) oraz żorskiego kwartetu: Ochodek - Frankowski - Marczyk - Kupczak a także ogłuszający doping żorskiej publiczności to obraz dzisiejszego spotkania, które ostatecznie wygrali goście różnicą 3 punktów.

2012-02-28 00:00 Autor: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Hawajskie Koszule: bez niespodzianki w starciu z liderem

Zgodnie z przypuszczeniami zakończyło się spotkanie Hawajskich Koszul z liderem rozgrywek - Śląskiem Wrocław. Murowany kandydat do awansu nie pozostawił złudzeń żorskim zawodnikom już w I kwarcie, którą Hawajscy przegrali 13:30.  W dalszej części meczu wrocławianinie kontrolowali już przebieg wydarzeń na boisku pewnie wygrywając 96:73.

2012-02-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule