Shogun Żory

Żorzanka Monika Kubryń zdobyła brąz Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin, które odbywały się w Katowicach
0

Zawodniczka klubu Shogun Żory z brązem Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin

Żorzanka Monika Kobryń, zawodniczka Klubu Karate Kyokushin "Shogun Żory", zdobyła III miejsce, a co za tym idzie brązowy medal, Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin.

2015-12-30 10:30 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
I edycja turnieju Sari Cup za nami. Ponad 100 zawodników walczyło w żorskiej hali o medale
0

I edycja turnieju Sari Cup za nami. Frekwencja dopisała

192 karateków wzięło udział w zawodach karate kyokushin, które odbyły się w Żorach w sobotę 28 listopada. Była to pierwsza edycja turnieju o nazwie Sari Cup.

2015-12-03 10:30 Autor: ps, źródło: KSW Shogun Żory
W sobotę 28 listopada w żorskiej hali odbędzie się I edycja Sari Cup - żorskiego turnieju karate kyokushin
0

Już za tydzień w żorskiej hali I edycja Sari Cup

W sobotę 28 listopada w żorskiej hali przy ul. Folwareckiej odbędzie się turniej karate kyokushin "Sari Cup".

2015-11-21 09:30 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
W Żorach Święto Niepodległości obchodzone jest także na sportowo. W tym roku zorganizowano zawody strzeleckie i dzień sztuk walki
0

Sportowe oblicze Święta Niepodległości w Żorach

Święto Niepodległości można obchodzić na wiele sposobów. MOSiR w Żorach postanowił kontynuować miejską tradycję i zorganizował dwa przedsięwzięcia sportowe, by uczcić obchody 11 listopada - zawody strzeleckie i dzień sztuk walki.

2015-11-15 10:45 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Żorscy karatecy zdobyli 4 medale na ogólnopolskich zawodach. Wkrótce kolejna szansa na trofea
0

Medale dla karateków z Żor. Niebawem kolejne zawody

Sezon zawodów karate kyokushin trwa. Zawodnicy żorskiego Klubu Sztuk Walki „Shogun” zdobyli kolejne cztery medale na międzynarodowych zawodach.

2015-11-13 08:30 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
I edycja turnieju Sari Cup już 28 listopada w żorskiej hali
0

Turniej Karate Kyokushin w żorskiej hali

Już za miesiąc, 28 listopada, w żorskiej hali zorganizowany zostanie Turniej Karate Kyokushin "Sari Cup".

2015-10-28 10:00 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Karatecy z klubu Shogun Żory wrócili z zawodów z Sieradza z czterema medalami
0

Żorscy karatecy z medalami

Cztery medale przywieźli żorscy karatecy z międzynarodowych zawodów, które w sobotę 10 października 2015 r. odbyły się w Sieradzu.

2015-10-14 10:45 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
0

Sprawdź, kto ćwiczy karate i został nagrodzony przez Prezydenta Miasta

Klubu Sztuk Walki „Shogun” Żory podsumował sezon 2014/2015. W trakcie całego roku wystartowało 18 zawodników. Jak się spisali?

2015-07-03 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Przed nami Festiwal Sztuk Walki

11 listopada hala przy ul. Folwareckiej zamieni się w arenę sztuk walki. Zbliża się VI Festiwal Sztuk Walki. Atrakcją wydarzenia ma być gość specjalny.

2014-10-31 21:14 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Sukces karateków

Młody karateka z Żor zdobył trzecie miejsce na międzynarodowym turnieju karate w Sieradzu. W zawodach wzięło udział prawie 300 zawodników z 6 krajów: Austrii, Czech, Polski, Rosji, Ukrainy i Węgier.

2014-10-13 13:53 Autor: mkor, źródło: mat. pras.