A-klasa: LKS Baranowice w 10 pokonał MKS Żory

2017-09-04, Autor: PS

W miniony weekend w A-klasie doszło do meczu derbowego z udziałem MKS-u Żory i LKS-u Baranowice. Mimo gry w dziesiątkę ostatecznie zwycięstwo odnieśli goście, pokonując 1:2 MKS Żory.

Spotkanie derbowe wywołało wiele emocji, czasami nie tylko tych pozytywnych. Niestety oprócz dobrego meczu kibice musieli w niedzielę zobaczyć czerwoną kartkę jaką otrzymał Dariusz Potrząsaj

Mogłoby się wydawać, że gra z przewgą jednego zawodnika to praktycznie pewna wygrana. Zwłaszcza, że goście w osłabieniu grali od 28 minuty.

LKS Baranowice nie złożył jednak broni, i tuż po przerwie wyszedł na prowadzenie. W 49 minucie gola zdobył Piotr Tomecki. Gospodarze odpowiedzieli golem Pawła Pasko w 56 minucie. Z remisu nie cieszyli się jednak zbyt długo. Dwie minuty później wynik meczu ustalił Oskar Bartosek

MKS Żory - LKS Baranowice 1:2 (0:0)

0:1 - Tomecki 49min.

1:1 - Pasko 56min

1:2 - Bartosek 58min

MKS: Krzysztof Goździkowski, Bartłomiej Steleblak, Damian Szymański, Bartosz Banaś, Jakub Banaś, Aron Gruszczyński, Paweł Pasko, Marcin Pawłowski, Szymon Suchy, Adam Witak, Piotr Witek. Trener: Piotr Frydecki.

LKS: Marcin Niebisz , Rafał Papliński, Dariusz Potrząsaj, Arkadiusz Grzyb , Grzegorz Dudek, Kamil Grobelny, Zbigniew Grochowski, Marcin Grochowski, Jakub Kania, Dariusz Strączek, Mateusz Zielonka. Trener Adam Adamczyk.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0