Kolejny rekord Polski na koncie żorzanki Zofii Pychowskiej

2014-06-19, Autor: wk
62-letnia zawodniczka KS Tytan zdobyła kolejne złoto w zawodach Pucharu Polski w wyciskaniu sztangi leżąc. Osiągając ten wynik pobiła także rekord kraju, który ustanowiła na początku czerwca.

15 czerwca w Będzinie odbyły się zawody Pucharu Polski w wyciskaniu sztangi w pozycji leżącej. I miejsce w kategorii weteranek zajęła Zofia Pychowska. Reprezentantka Żor, w gronie kobiet powyżej 60. roku życia, zdobyła złoto osiągając wynik 55 kg. Tym samym ustanowiła nowy rekord kraju w kategorii W3.

Pani Zofia na co dzień trenuje w żorskim Klubie Sportowym „Tytan”. > 62-letnia żorzanka nie zna umiaru. W stolicy wywalczyła kolejny rekord Polski!
Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0