Młode żorzanki vice mistrzyniami Śląska!

2017-05-13, Autor: gs, źródło: MTS Żory

Zawodniczki MTS-u Żory pod wodzą Bartłomieja Dudy wywalczyły drugie miejsce w finale o mistrzostwo Śląska dziewcząt młodszych rocznika 2005. W turnieju triumfowała Ruda Śląska.

10 maja w żorskiej hali odbył się finał o mistrzostwo Śląska dziewcząt młodszych rocznika 2005. Młode żorzanki w pierwszym meczu rozprawiły się z zespołem z Tarnowskich Gór 21:6, jednak w drugim uległy ekipie z Rudy Śląskiej 14:20. Ostatecznie podopieczne Bartłomieja Dudy zajęły drugie miejsce i zostały vice mistrzyniami Śląska!

MTS Żory: Oliwia Jasińska, Aleksandra Maziarek, Patrycja Śniegula, Alicja Zaręba, Oliwia Gałuszka, Aleksandra Kłosek, Veronica Manzo, Martina Bontor, Oliwia Nawrocka, Weronika Żebrowska, Iga Smoleń, Zuzanna Klaja, Sandra Mosz, Marta Ogon, Weronika Orłowska

MTS Żory - MKS Skarbek Tarnowskie G. 21 : 6
MKS Skarbek Tarnowskie G. - KS Zgoda I Ruda Śląska 1 : 26
MTS Żory - KS Zgoda I Ruda Śląska 14 : 20

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0