Młodziczki młodsze na półmetku rozgrywek

Duży niedosyt pozostanie u drużyny młodziczek młodszych po ostatnim turnieju drugiego etapu.

Podczas kolejnego turnieju 2 grudnia dziewczęta rozegrały dwa mecze.

Pierwszy z Sokołem Katowice przegrany 1:2 gdzie trzeci set od początku był bardzo wyrównany i zakończył się dopiero na przewagi 18:16. Po meczu było wiele łez, co utrudniło początek następnego spotkania z Czechowicami w efekcie przegranym 1-2 i podobnie jak w pierwszym meczu pobardzo wyrównanym tie-break.

W tych dwóch meczach sędziowie wybrali na MVP Maję Żuk, która tylko raz zaatakowała w aut oraz Karolinę Kanię za poświęcenie i zaangażowanie. Przed zespołem druga połowa rozgrywek.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1